Dobrze prosperująca Polska Liga Wirtualnych Klubów poinformowała o szczegółach organizowanego Pucharu Polski. Najlepsze drużyny powalczą 22-23 czerwca podczas GameON w Kielcach. Kogo zobaczymy podczas lanowej rywalizacji?

Tryb wirtualnych klubów w Polsce nabiera rozpędu. Coraz więcej organizacji kojarzonych z innych gier decyduje się na współpracę ze składami FIFA 19 właśnie w tym trybie. Systematycznie rośnie również oglądalność rozgrywek pod szyldem Polskiej Ligii Wirtualnych Klubów.  Przechodząc do Pucharu Polski będzie to niebywałe wydarzenie dla wszystkich fanów meczy na wirtualnych murawach FIFA 19. Jak zapewniają organizatorzy rywalizacja w Kielcach będzie największym turniejem Wirtualnych Klubów nie tylko w naszym kraju ale również w Europie.

Wśród uczestników będziemy oglądać 8 drużyn, nie zabraknie SLAVGENT czy Pride.  Do walki staną również Optima Illegal Esports czyli zwycięzcy Ligi Europy.  Poprzedni puchar trafił w ręce zawodników Devastation, którzy pokonali w finale Polish Vikings. Jak będzie w Kielcach? O tym przekonamy się już pod koniec czerwca.