Zakończyła się faza zasadnicza rozgrywek PlayStation League FIFA 19. Poznaliśmy najlepszych zawodników, którzy już w niedzielę powalczą na finałach lanowych w Warszawie. Komu udało się wywalczyć awans?

Najlepiej podczas fazy grupowej zaprezentowali się Miłosz „milosz93” Bogdanowski oraz Kamil „Riptorek” Soszyński, którzy z automatu awansowali do półfinału drabinki turniejowej. Tym samym dwóch wyżej wymienionych zawodników na 100 procent zobaczymy w stolicy. O pozostałe miejsca gracze musieli walczyć od ćwierćfinałów. W pierwszej parze walczył Piko kontra mRN w drugiej oglądaliśmy pojedynek natsu kontra cyanide.

Starcie Piko z mRNem był bardzo wyrównane ostatecznie o jedną bramkę lepszy okazał się Piko.  Drugi mecz to również zacięte spotkanie,  awans na finały lanowe zapewnił sobie cyanide, który pokonał natsu 3:2. W Warszawie zobaczymy następujące starcia:

• Milosz93(Legia Warszawa) vs Piko
  • Cyanide vs Riptorek(Method.gg)

Półfinały zostały zaplanowane zostały około godziny 15:00, kto zostanie mistrzem ósmego sezonu? Odpowiedź poznamy już w niedziele.