Wczoraj informowaliśmy Was o meczach polskiej drużyny narodowej w Play x Unite 2020. Po fazie grupowej Polska musiała walczyć o pozostanie w turnieju. Mamy jednak świetne wiadomości.

Wczorajszy wieczór rozpoczęliśmy od starcia ze Szwajcarią, którą pokonaliśmy już podczas grupowych meczy. Damian „damie” Augustyniak oraz Gracjan „elpolako” Gołębiewski  pewnie wygrali 6:2 i tym samym nasza przygoda w Play x Unite trwała dalej. Kolejny etap to pojedynek z Anglią pierwszy mecz Damian zremisował z Tomem Leese 2:2. Wszystko w swoich rękach miał Gracjan, który zaskoczył wszystkich i ograł lidera światowego rankingu Donovana F2Tekkz Hunta 5:1! Ostatecznie pokonaliśmy Anglię 7:3.

Piękne spotkanie elpolako zapewniło polskiej reprezentacji finał rozgrywek, który rozegramy z Niemcami. Spotkanie finałowe zostanie rozegrane jutro a za mikrofonem usłyszymy Bartosza „bejott” Jakubowskiego. Transmisja jak zwykle na oficjalnym profilu Facebook Reprezentacji Łączy nas eFutbol. Początek  transmisji o godzinie 17:50. Czy uda się pokonać wymagającego rywala? Z pewnością zawodnicy kadry liczą na nasze wsparcie dlatego nie pozostaje nic innego jak tylko zarezerwować sobie wolny wieczór.