Na początku tygodnia zakończyła się rywalizacja w listopadowych turniejach z serii GO4FIFA. Przez cały miesiąc zawodnicy walczyli o jak największą ilość punktów rankingowych. Ośmiu najlepszych uzyskało awans do wielkiego finału.

Finały rozpoczęły się od pojedynków ćwierćfinałowych, podobnie jak w turniejach kwalifikacyjnych nie brakowało emocji. Już w pierwszym spotkaniu doszło do niespodzianki milosz93 (Legia Warszawa) okazał się słabszy od Kacz03 i spadł do drabinki przegranych. Drugie starcie zakończyło się pewnym zwycięstwem mRNa (ALSEN-Team) nad KapiPL78. W trzecim meczu 2:0 od GW lepszy okazał się Piko natomiast ostatnim półfinalistą został cyanide po wygranej z Luksterem. W półfinale Kacz03 zaskoczył po raz drugi pokonując mRNa. Dobry mecz zaliczył również cyanide, który pokonał Piko.  Przegrani pierwszych spotkań nie odpadali z rozgrywek, wszystko za sprawą drabinki przegranych. Mecze drugiej szansy należały do Miłosza, który w ostatnim meczu drabinki pokonał cyanide 1:0. Wcześniej Mikołaj walczył o wielki finał z Kacz03 jednak Konrad był w rewelacyjnej formie i kolejny raz pokonał faworyta.

Wielki finał to zwycięstwo 2:0 Kacz03 nad milosz93 i to właśnie Konrad otrzymał za zwycięstwo 1000 zł co z pewnością można uznać za niespodziankę listopadowych finałów, natomiast 500 zł trafiło w ręce Miłosza. Listopad pożegnał się z rozgrywkami GO4FIFA Polska w dobrym stylu. Nie ma jednak powodów do obaw ponieważ kolejne turnieje kwalifikacyjne już trwają a następny finał już pod koniec grudnia.