Wczoraj zakończył się pierwszy dzień zmagań grupowych FIFAe Club World Cup. Co najważniejsze Wisła All In Kraków pozostaje w walce o wyjście do dalszej fazy turnieju.

O tym, że nie będzie łatwo kibice wiedzieli już przed rozpoczęciem zmagań na wirtualnej murawie FIFA 21. Wczoraj  w zdecydowanie lepszej formie był Bartosz „bejott” Jakubowski, który uratował punkty zarówno w starciu z Astralis jak i Schalke 04.  Jakub „cyanide” Mikołajewski pokazał klasę w trzecim spotkaniu przeciwko MM Gaming Club wygrywając starcie na PlayStation 4. Emocji nie brakowało na Xboxie gdzie Bartosz w ostatnich minutach zapewnił zwycięstwo, zobaczcie sami:

Ostatni wczorajszy rywal Movistar Riders sprawił więcej kłopotów i ostatecznie Wisła zgarnęła w dwumeczu tylko jeden punkt. Trzecie miejsce w tabeli po dniu wczorajszym zwiastuje emocje dziś, choć znów będzie to bardzo wymagający sprawdzian. O 17:30 Wisła All In Games Kraków powalczy z drugim Mkers natomiast godzinę później podejmie lidera grupy  AC Monza Esports. Cztery najlepsze zespoły awansują do dalszej fazy turnieju trzymamy kciuki do boju Wisło!