Kolejny klub piłkarski ogłasza turniej dla e-zawodników FIFA 17. Tym razem na VELTINS-Arena obejrzymy zmagania profesjonalnych zawodników czołowych klubów. Swój udział oprócz gospodarzy FC Schalke 04 potwierdzili gracze: PSG,Sportigu, Ajaksu, Legii Warszawa, Twente, Wolfsburga, ST Gallen oraz Bröndby IF.

Rozgrywki startują 25 marca, dziś została uruchomiona sprzedaż biletów. Koszt wejścia to jedyne 5 euro.  10 e-zawodników, będzie walczyć w trybie 1 na 1 o tytuł Mistrza FC SCHALKE 04 ESPORTS Cup. W stawce nie mogło zabraknąć podopiecznych Legii Warszawa. Jednak nie wiadomo, który z zawodników wybierze się na rozgrywane w Niemczech rozgrywki.

FC SCHALKE 04FC SCHALKE 04

25 marca rozgrywany jest finał Mistrzostw Polski FIFA 17 od ESL Polska, póki co awans do tych rozgrywek wywalczył Michał „sroka” Srokosz.  Najprawdopodobniej podczas turnieju na VELTINS-Arena w barwach Legii zobaczymy Łukasza „Lukster” Kamińskiego.

Turniej od FC Schalke 04 jest kolejnym poważnym wyzwaniem dla klubowych e-zawodników FIFA 17. Czy podobnie jak w Warszawie, tytuł powędruje do reprezentanta PSG August „Agge” Rosenmeier odpowiedź poznamy pod koniec bieżącego miesiąca.