Rywalizacja na wirtualnych boiskach eFootball PES 2021 w ramach EPL trwa w najlepsze. Znamy również finałową parę pucharu, czas na przegląd pierwszej i drugiej ligi.

W drugiej lidze prowadzi zespól ASL eSport Team, który zgromadził 41 punktów w 18 meczach. Lider jest od dłuższego czasu nie pokonany. Drugie miejsce maja gracze Pierwsza Stolica E-Sports a ich bilans wynosi 40 punktów w 20 meczach. Na ostatnim miejscu dającym awans na ten moment Rycerze Pomorza 36 punktów w 18 spotkaniach jednak z taką samą liczbą oczek Lion's Club Wrocław na czwartym miejscu. Ice International Club eFootball pozostaje w barażach mając najwięcej meczy do rozegrania z czołówki. Tuż za strefą barażową Fanatics PES Team (18 meczy 30 punktów)

Nadchodzące mecze będą niezwykle ważne dla czołowych drużyn w drugiej lidze i dadzą nam odpowiedź kto wywalczy bezpośredni awans.  Pierwsza liga również dostarcza kibicom wielu sportowych emocji. Liderem Twierdza Wrocław (42 punkty w 16 spotkaniach) na drugiej pozycji Red Wolves (38 punktów w 16 spotkaniach) trzecie jest PESmyClub POLSKA (34 punkty) O utrzymanie w lidze na ten moment walczyłyby drużyny Hawks' 62 oraz The Piecemakers jednak dół tabeli jest niezwykle wyrównany tyle samo punktów mają drużyny:

  • The Piecemakers 
  • Polish EAGLES
  • eSportowe Tychy

Nadchodzące kolejki mogą przesądzić o losach tych zespołów jeśli nie uda się wygrać baraży nowy sezon będzie trzeba rozpoczynać od  drugiej ligi. O puchar rozgrywek powalczą zawodnicy Esportowe Tychy oraz Pierwsza Stolica E-Sports, które znalazły się w finale.  Organizatorzy rozgrywek mają dobre informacje dla wszystkich kibiców, rozpoczęto już przygotowania do następnego sezonu, który powinien ruszyć na przełomie stycznia bądź lutego.