Dziś otrzymaliśmy informację o powrocie Ekstraklasa Games. Z powodów bezpieczeństwa Finały Rundy Wiosennej oraz Runda Finałowa zostaną rozegrane w internecie.

Przypomnijmy, że rozgrywki podzielone zostały na dwie rundy zimową oraz wiosenną. Pierwszą udało się rozegrać a najlepsi okazali się zawodnicy Legii Warszawa oraz Lecha Poznań. Kwalifikacje do części wiosennej rozegrało 12 z 16 klubów jednak  z powodu pandemii zostały przerwane. Wznowienie nastąpi 1-2 lipca a do rozegrania pozostają turnieje Lechii Gdańsk, ŁKS-u Łódź,  Jagielloni Białystok i Piasta Gliwice. Na 4-5 lipca zaplanowano finały Rundy Wiosennej streamy z wydarzenia będą dostępne na stronie mediaexpert.pl oraz social mediach Media Expert, Ekstraklasy, klubów i uczestników.

W weekend 11-12 lipca kibice zobaczą Rundę Finałową w której powalczy osiem najlepszych klubów na obu konsolach. Wydarzenie będzie transmitowane na kanale Polsat Games oraz w social mediach Ekstraklasy, klubów i partnerów turnieju. Partnerami rozgrywek są KFC oraz Media Expert strategicznym partnerem medialnym telewizja Polsat Games. Rozgrywki posiadają wsparcie Electronic Arts Polska, agencją esportową odpowiedzialną za koordynację turnieju jest ESL Polska. A nad całością czuwa agencja marketingu sportowego Sportfive.