Sezon zasadniczy Ekstraklasa Games dobiegł końca, najlepsza okazała się Legia Warszawa. Choć o tytuł musiała walczyć do ostatniej kolejki.

Bardzo interesująco zapowiadała się walka Legii z Jagą, w obydwu zespołach nie brakuje dobrych graczy którzy na przestrzeni sezonu potwierdzili swoją formę. Na PlayStation 4 kibice oglądali starcie Miłosz „milosz93” Bogdanowskiego z Kamilem „Riptorek” Soszyńskim.  Na Xbox walczyli Gracjan „Polako” Gołębiewski oraz Piotr „Piterka” Kochana. Drużyny w tabeli ligowej dzielił zaledwie punkt, więc ostatnie spotkanie decydowało o tytule.

Po zaciętej rywalizacji lepsza okazała się Legia Warszawa i sięgnęła po Mistrzostwo sezonu zasadniczego Ekstraklasa Games, zgarniając  12 tysięcy złotych. Druga Jagiellonia Białystok 8 tysięcy natomiast trzecia Wisła Kraków 4 tysiące złotych. Mamy jednak dobrą informacje to nie koniec rywalizacji, najlepsi zawodnicy Ekstraklasa Games powalczą w finałach indywidualnych już w marcu.  Gratulacje dla wszystkich klubów rywalizujących w tym sezonie z niecierpliwością czekamy na indywidualne rezultaty.