Rywalizacja klubów piłkarskich w ramach E-Ligi trwa w najlepsze. Rozegrano już siedem kolejek ligowych, czas na podsumowanie boiskowych wydarzeń.

W pierwszym spotkaniu kibice oglądali mnóstwo bramek. Do przerwy Odra Wodzisław Śląski prowadziła 3-0 z GKS Tychy. Po przerwie gospodarze dołożyli jeszcze trzy trafienia wygrywając sześć do zera. GKS Jastrzębie w ramach siódmej kolejki podejmował u siebie Widzew Łódź. Niestety gospodarzy stać było tylko na jedno trafienie, Widzew odpowiedział trzykrotnie dopisując kolejne punkty. Pełne emocji spotkanie zobaczyli kibice w Bydgoszczy, Zawisza do przerwy remisował z Ruchem Chorzów 2-2 by ostatecznie sięgnąć po wygraną 4 do 3.

Spotkanie Górnik ZabrzeŚląsk Wrocław Esports zakończyło się remisem 1:1. Znamy już pierwsze wyniki ósmej kolejki, która rozpoczęła  się wczoraj. Po zaciętym meczu WKSu z GKS Tychy padł wynik 2:1 i punkty pozostały we Wrocławiu. Bardzo dobre spotkanie rozegrali gracze Górnika Zabrze, pokonując Zawisze Bydgoszcz 3 do 1. Do rozegrania pozostały mecze:

• Ruch Chorzów vs Widzew Łódź
  • GKS Jastrzębie vs Odra Wodzisław Śląski

Liderem tabeli Śląsk Wrocław posiadający najlepszego strzelca w lidze Mateusza Michalczuka (10 bramek) Na drugim miejscu  Widzew Łódź z 15 punktami. Trzecie miejsce należy do GKS Jastrzębie, czwarta Odra Włodzisław traci 2 punkty do podium.  Na pozostałych miejsca różnice są niewielkie Górnik Zabrze (8 pkt), Zawisza Bydgoszcz (7 pkt) GKS Tychy (6 pkt) na ostatnim miejscu po siedmiu kolejkach Ruch Chorzów (4 pkt)