Rozegrane zostały prawie wszystkie spotkania pierwszej kolejki E-Liga. Dziś wieczorem gracze wybiegną na wirtualną murawę aby dokończyć zmagania.

Przypomnijmy E-Liga to pierwsza polska liga 10vs10/11vs11 dedykowana wyłącznie realnym, polskim klubom piłkarskim.  Już od pierwszej kolejki kibice nie mogą narzekać na brak emocji. RTS Widzew Łódź rywalizował z Ruchem Chorzów.  Kadra łódzkiego klubu opiera się na doświadczonych zawodnikach, którzy zdominowali rywala wygrywając 4:0. W pierwszej połowie padły 3 bramki, młoda kadra Ruchu Chorzów z pewnością wyciągnie wnioski na przyszłe spotkania.

W drugim meczu kolejki nr 1 oglądaliśmy starcie GKS Tychy kontra WKS Śląsk Wrocław Esports. Śląsk potwierdził swoje aspirację na końcowy triumf w całej lidze pewnie pokonując rywala 3-1. Honorową bramkę dla GKSu zdobył w 55 minucie spotkania Trejster. Godzinę później rywalizację rozpoczęli gracze Zawiszy Bydgoszcz oraz Górnika Zabrze.  Górnik stawiany był w roli faworyta i pomimo mniejszego posiadania piłki zdominował spotkanie wygrywając 3:0. Do rozegrania pozostało jedno spotkanie, które rozpocznie się dziś o godzinie 22:00. Odra Wodzisław podejmie GKS Jastrzębie Transmisję z tego spotkania będziecie mogli zobaczyć tutaj. Jak do tej pory w trzech meczach padło 11 bramek kibice bez wątpienia nie mają na co narzekać. Jak będzie dziś?