Sezon Super Ligi 2020/2021 na wirtualnych boiskach FIFA 21 trwa w najlepsze. Dwie drużyny w stawce pozostają niepokonane. Spoglądamy na ligową tabele po 14 kolejkach.

Miniona kolejka była bardzo wyrównana ale kibice nie mieli prawa narzekać, ponieważ w każdym meczu padł gol. Zaledwie trzy punkty w 14 meczach zanotowali zawodnicy Pitbulls Esport i zajmują ostatnią lokatę w tabeli. O siedem oczek więcej mają Polish Vikings, którzy do miejsc 14-12 tracą kolejno dwa i trzy punkty. Dwanaście punktów to dorobek Orange Squad oraz Zawisza Esports, o 1 pkt więcej mają Poznańskie Pyry. Na miejscach 11 (Arka Gdynia Esports) 10 (Golassso Esport) 9 (Wesołych Świąt) drużyny zdobyły czternaście punktów a o lokacie decyduje bilans bramkowy.
Ósme miejsce oraz 17 punktów zdobyli do tej pory gracze Fun Gamers, siódme Spirit.Us (21 punktów) a szósty Widzew Łódź (23 punkty) traci do 5 Korony Kielce zaledwie punkt. Czwarta lokata należy do Noobowsko, pierwszą drużyną która przekroczyła 30 oczek i jest na trzecim miejscu XPG Invicta. Illegal Esports jak do tej pory bez porażki zgromadził 36 punktów i tylko przez gorszy bilans bramkowy oddaje pierwsze miejsce dla WKS Śląsk Wrocław Esport.
Jak widać rywalizacja jest niezwykle zacięta a nadchodząca dziś kolejka może zmienić układ lidera ale również pozostałe części ligowej tabeli. Pierwszy gwizdek o godzinie 21:00 rywalizującym pozostaje życzyć powodzenia i dużo bramek.