Pierwsza w  Polsce liga 10vs10 na platformie PS4 doczekała się czwartego sezonu. Niezwykle interesująco zapowiadają się starcia zarówno w pierwszej jak i drugiej lidze.

Z każdym sezonem EPL systematycznie się rozwija, czwarty przyniósł dla drużyn nowych partnerów oraz lepszą oprawę graficzną.  Do rywalizacji przystąpiło wielu zawodników, zarówno pierwsza jak i druga liga liczy po 14 drużyn. Organizatorzy nie zapomnieli o pucharze, którego kolejki będą toczyć się równolegle z ligą. Lista zespołów w drugiej lidze prezentuje się następująco:

 1. AP Kotwica Kołobrzeg e-sport Zygma
 2. Lion's Club Wrocław
 3. Spartan Polska
 4. Adler Team
 5. Companeros BB
 6. Drwęca Nowe Miasto
 7. Esport Team Wychowani na PESie
 8. FC Niepokorni
 9. GKS Tychy e-sport
 10. GazRobiGaz Team
 11. Hutnik Kraków eSports
 12. KICKers
 13. eFootballista.pl
 14. Polonia Falcons FF

Idealny start zaliczyli gracze AP Kotwica Kołobrzeg e-sport Zygma, którzy w pierwszym spotkaniu zgarnęli komplet punktów. Trzy najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do wyższej ligi natomiast miejsce czwarte powalczy w barażach. Pierwsza liga to rywalizacja następujących drużyn:

 1. ŚLĄSK WROCŁAW ESPORTS
 2. Pierwsza Stolica E-Sports
 3. PESmyClub POLSKA
 4. Motor Lublin
 5. JZK Fanatics PES Team
 6. Husaria
 7. GKS Jastrzębie
 8. Czech eFootball Crew
 9. The Piecemakers
 10. ASL eSport Team
 11. Kartel ISS E-Sport Team
 12. Zawisza Bydgoszcz
 13. Polish Eagles
 14. ICE International Club eFootball

Mecze pierwszej ligi dopiero startują, 13 miejsce powalczy o pozostanie w elicie poprzez baraże natomiast ostatnia drużyna spadnie do drugiej ligi. Cieszy fakt ciągłego rozwoju rozgrywek. Z niecierpliwością czekamy na komplet wyników pierwszej kolejki wirtualnych emocji.  Wypada życzyć powodzenia dla wszystkich rywalizujących drużyn.