Rozgrywki Super Ligi nie zwalniają, zakończone zostały spotkania ćwierćfinałowe. W stawce pozostają najlepsze drużyny zarówno w grupie mistrzowskiej jak i barażowej. Sprawdzamy kto zameldował się w kolejnym etapie.

Widzew Łódź podejmował Noobowsko dla Widzewa był to pierwszy mecz playoff Super Ligi. Na gole kibice musieli poczekać do drugiej połowy w której drużynową akcje wykończył napastnik Noobowsko dając pierwsze trafienie.  Ostatnie sekundy spotkania również należały do Noobowsko i Widzew w rewanżu musiał odrobić dwa gole straty. Drużyna z Łodzi po 25 minutach prowadziła 2 do 0 niwelując przewagę rywala. Więcej bramek już nie padło i drużyny były gotowe do rozegrania trzeciego spotkania.  Obraz gry był taki sam jak w poprzednich starciach wyrównana gra w regulaminowym czasie zakończona wynikiem 1-1. W dogrywce zamieszanie w polu karnym wykorzystał zawodnik Noobowsko i to właśnie ta drużyna rywalizuje dalej w grupie mistrzowskiej spotkanie półfinałowe z Illegal Esports odbędzie się już dzisiaj.

Korona Kielce starcie z XPG Invicta rozpoczęła od remisu 1-1. W rewanżu po 90 minutach mieliśmy bezbramkowy remis. 93 minuta to bramka Korony, która przesądziła o awansie drużyny z Kielc. W półfinale zmierzy się z WKS Śląsk Wrocław Esports.  Grupa barażowa to pojedynki Golassso Esport oraz Poznańskie Pyry. Pierwsze spotkanie wygrane przez Golasso wynikiem 2-1 oznaczało, że Pyry muszą brać się mocno do pracy. Rewanż to zupełnie inny obraz spotkania kontrola wydarzeń i zwycięstwo 5-1 ekipy Poznańskie Pyry, która w półfinale baraży powalczy z Polish Vikings.

Na koniec wieczoru starcie dwóch ekip klubów piłkarskich czyli Zawisza Esports kontra Arka Gdynia eSports.  Po spotkaniu pełnym akcji padł wynik 2-1 dla Zawiszy i wszyscy czekaliśmy na rezultat rewanżu. Pomimo szybko strzelonej bramki Arka nie była w stanie nic więcej ustrzelić a  Zawisza znalazł odpowiedź po 90 minutach 1-1. Zawisza Esports w półfinale baraży powalczy z Fun Gamers.

Na dziś zaplanowano spotkania półfinałowe w grze pozostają po 4 najlepsze drużyny grupy mistrzowskiej oraz barażowej. Dowiemy się kto wykona krok w stronę Mistrzostwa Polish Pro Clubs.