Z okazji dzisiejszego pucharowego spotkania Lechia Gdańsk kontra Cracovia zorganizowano mecz pokazowy na murawach FIFA 20.

Rywalizacja toczyła się zarówno na PS4 jak i Xbox One. W drużynach zobaczyliśmy zawodników dobrze znanych choćby z Ekstraklasa Games.  Dawid „dawidplx999” Kamasiński oraz Mateusz „Laueritto” Lauer reprezentowali krakowski klub. Lechia posłała w bój Mikołaja „CzapliQ” Czaplickiego oraz Tomasza „toninho” Galińskiego.

Całe spotkanie tradycyjnie kibice mogli zobaczyć na Łączy nas eFutbol. Na brak goli nie można było narzekać zwłaszcza w pierwszym pojedynku. Dawid od początku meczu narzucił mocne tempo strzelając 2 bramki. Mikołaj był w stanie odpowiedzieć jednak na kolejne trafienia po stronie Cracovi strzelił tylko jedną bramkę na PS4 ostatecznie padł wynik 7:3. Na Xbox One wszystko zaczęło się od bramki dla Tomasza. Mateusz wyrównał wynik spotkania na 1:1 więcej bramek fani nie zobaczyli. Cracovia wygrała mecz pokazowy 8:4 pokonując w dwumeczu Lechię Gdańsk. Dziś przekonamy się jak poradzą sobie wspomniane drużyny w grze na prawdziwym piłkarskim boisku.