Wczoraj zakończyły się finały Lay’s Legia Community Cup. Rozgrywki na stadionie Legii Warszawa dostarczyły wielu emocji. Nie brakowało sensacyjnych rozstrzygnięć, najlepszy okazał się reprezentant ALSEN-Team, Bartosz „bejott” Jakubowski.

Lay’s Legia Community Cup był kolejnym dobrze zorganizowanym turniejem na krajowej scenie FIFA 17. W rozgrywkach nie zabrakło aktualnego Mistrza oraz Vice-Mistrza Polski FIFA 17. Mistrz milosz93 rozgrywki rozpoczął od zwycięstwa 3:0 nad klubowym kolegą  Riptorkiem. W drugim spotkaniu po 3 spotkaniach przegrał z Michałem „Michal-22PL” Albanowiczem i zakończył rozgrywki na trzeciej lokacie. Vice-Mistrz Polski mRN również nie zaliczył udanego występu, przegrał pierwszy pojedynek z Michal-22PL i odpadł z turnieju.

Na Xbox One dobrze rozgrywki rozpoczął Bartosz „bejott” Jakubowski, który w pierwszym spotkaniu pokonał Bartasa.  W drugiej rundzie na zawodnika ALSEN-Team czekał TeLLe, który wyeliminował reprezentanta gospodarzy Lukstera.  Po emocjonującym meczu  TeLLe vs bejott okazał się bejott i to on uzupełnił finał.  Pierwsze spotkanie finałowe rozgrywane na platformie PS4 zakończyło się wynikiem 2-1 dla Michała „Michal-22PL” Albanowicza. Na Xbox One padł wynik 1-0 dla bejotta. Jedna strzelona bramka pozwoliła Bartkowi sięgnąć po końcowy sukces.

Klasyfikacja końcowa:

  1. Bartosz „bejott” Jakubowski
  2. Michał „Michal-22PL” Albanowicz
  3. Miłosz „milosz93” Bogdanowski, Mariusz „TeLLe” Marciniuk

ESL Polska ESL Polska