Polska Liga Wirtualnych Klubów przebiega zgodnie z harmonogramem. Rozegranych zostało już 11 kolejek ligowych. Nie mamy zmian na pozycji lidera.

Po 11 meczach każda drużyna może pochwalić się dorobkiem punktowym. Ice Warriors zaliczyli cenny remis, który co prawda  nie zmienia ostatniej pozycji w tabeli ale daje nadzieje na lepsze jutro. Orange Squad na przedostatnim miejscu z 4 punktami o 3 oczka lepszy jest zespół Pitbulls Esport, który rywalizację o 11 miejsce z Golden Kings przegrywa tylko gorszym bilansem bramek.  Dużą przewagę punktową nad dolną częścią tabeli mają gracze Together Esports, którzy zgromadzili 15 punktów podobnie jak Wesołych Świąt Esports.

Ósma lokata należy do drużyny Poznańskie Pyry, którą o dwa oczka wyprzedza Invicta Gaming. Górną szóstkę otwiera Red Wolves 21 punktów oraz gorszy bilans bramkowy od Euphoria Esports. Czwarte miejsce Avez Esport tracące do czołówki tylko 1 punkt. Na najniższym stopniu podium Korona Kielce 23 punkty. Tą samą ilość wywalczonych punktów mają na drugiej pozycji Polish Vikings Esports, prowadzi Optima Illegal Esports z przewagą 5 punktów.

Tradycyjnie różnice punktowe w tabeli są niewielkie co oznacza, że zaplanowana na dziś kolejka może zmienić poszczególne lokaty.
Dzisiejsze spotkania:
TOGETHER ESPORTS -VS- WESOŁYCH ŚWIĄT ESPORTS
AVEZ ESPORT -VS- RED WOLVES
GOLDEN KINGS -VS- PITBULLS E-SPORT
INVICTA GAMING -VS- POLISH VIKINGS ESPORTS
EUPHORIA ESPORTS -VS- POZNAŃSKIE PYRY
ICE WARRIORS -VS- ORANGE SQUAD
KORONA KIELCE -VS- OPTIMA ILLEGAL ESPORTS