PGL Major Antwerp 2022 - EU RMR

Niedziela, 17 kwietnia:

  • 11:00 – Russian Federation Outisders 16:12 Kazakhstan Unique | BO1
  • 11:00 – Ukraine NAVI 16:12 Russian Federation QUAZAR | BO1
  • 12:15 – Denmark Heroic 16:9 Russian Federation forZe | BO1
  • 12:15 – European Union FaZe 16:4 Turkey Eternal Fire | BO1
  • 13:30 – Sweden GamerLegion 5:16 European Union fnatic | BO1
  • 13:30 – European Union Vitality 16:6 Sweden Dignitas | BO1
  • 14:45 – Germany BIG 16:5 Portugal sAw | BO1
  • 14:45 – European Union MOUZ 12:16 European Union OG | BO1
  • 16:00 – European Union Vitality 14:16 European Union FaZe | BO1
  • 16:00 – Denmark Heroic 16:9 European Union fnatic | BO1
  • 17:15 – Turkey Eternal Fire 22:20 Sweden Dignitas | BO1
  • 17:15 – Ukraine NAVI 16:5 European Union OG | BO1
  • 18:30 – Sweden GamerLegion 14:16 Russian Federation forZe | BO1
  • 18:30 – Russian Federation Outsiders 8:16 Germany BIG | BO1
  • 19:45 – European Union MOUZ 16:4 Kazakhstan QUAZAR | BO1
  • 19:45 – Portugal SAW 16:6 Kazakhstan Unique | BO1

Poniedziałek, 18 kwietnia:

  • 11:00 – European Union Vitality 16:11 Turkey Eternal Fire | BO1
  • 11:00 – Russian Federation forZe 19:17 European Union OG | BO1
  • 12:15 – Russian Federation Outsiders 12:16 European Union MOUZ | BO1
  • 12:15 – European Union Fnatic 10:16 Portugal sAw | BO1
  • 14:20 – Ukraine NAVI 1:2 Denmark Heroic | BO3
  • 14:20 – Russian Federation QUAZAR 1:2 Kazakhstan Unique | BO3
  • 17:15 – European Union FaZe 0:2 Germany BIG | BO3
  • 17:15 – Sweden GamerLegion 0:2 Sweden Dignitas | BO3

Wtorek, 19 kwietnia:

  • 11:00 – Portugal SAW 1:2 Russian Federation forZe | BO3
  • 11:00 – European Union OG 2:0 Kazakhstan Unique | BO3
  • 14:45 – Ukraine NAVI 2:0 European Union Vitality | BO3
  • 14:45 – European Union Fnatic 1:2 Turkey Eternal Fire | BO3
  • 17:00 – European Union FaZe 2:0 European Union MOUZ | BO3
  • 17:30 – Russian Federation Outsiders 2:1 Sweden Dignitas | BO3

Środa, 20 kwietnia:

  • 09:00 – France Team Vitality 2:1 European Union MOUZ
  • 09:00 – Turkey Eternal Fire 2:0 European Union OG
  • 12:45 – Russian Federation Outsiders 2:1 Portugal sAw
  • 12:45 – Russian Federation forZe 0:2 Ukraine NAVI (mecz o Fazę Legend)

Lp.,Dru%C5%BCyna,Bilans|1.,Heroic,3-0|-,BIG,3-0|3.,FaZe%20Clan,3-1|-,NAVI,3-1|5.,forZe,3-1|6.,Eternal%20Fire,3-2|-,Team%20Vitality,3-2|-,Outsiders,3-2|9.,sAw,2-3|-,MOUZ,2-3|-,OG,2-3|12.,Dignitas,1-3|-,fnatic,1-3|-,Unique,1-3|15.,GamerLegion,0-3|-,QUAZAR,0-3Czwartek, 21 kwietnia:

  • 11:00 – European Union G2 Esports 16:19 Poland Anonymo | BO1
  • 11:00 – Russian Federation Entropiq 17:19 Albania Bad News Eagles | BO1
  • 12:15 – Sweden NIP 16:8 European Union Endpoint | BO1
  • 12:15 – France HEET 11:16 Czech Republic SINNERS | BO1
  • 13:30 – Russian Federation Players 16:7 Germany Sangal | BO1
  • 13:30 – Denmark Astralis 16:5 Russian Federation ASG | BO1
  • 14:45 – Denmark Copenhagen Flames 16:11 Germany Sprout | BO1
  • 14:45 – European Union ENCE 16:11 Russian Federation Team Spirit | BO1
  • 16:00 – Poland Anonymo 10:16 Russian Federation Players | BO1
  • 16:00 – European Union G2 Esports 16:10 Germany Sangal | BO1
  • 17:15 – Sweden Ninjas in Pyjamas 16:11 Albania Bad News Eagles | BO1
  • 17:15 – Russian Federation Entropiq 16:3 European Union Endpoint | BO1
  • 18:30 – Denmark Copenhagen Flames 16:9 Czech Republic SINNERS| BO1
  • 18:30 – France HEET 16:5 Germany Sprout| BO1
  • 19:45 – Denmark Astralis 16:12 European Union ENCE| BO1
  • 19:45 – Russian Federation Spirit 16:6 Russian Federation ASG | BO1

Piątek, 22 kwietnia:

  • 11:00 – Poland Anonymo 16:14 Russian Federation Entropiq | BO1
  • 11:00 – Albania Bad News Eagles 10:16 European Union G2 Esports | BO1
  • 12:15 – European Union ENCE 16:8 France HEET | BO1
  • 12:15 – Czech Republic Sinners 16:6 Germany Spirit | BO1
  • 14:20 – Russian Federation Players 2:1 Denmark Astralis | BO3
  • 14:20 – Germany Sangal 0:2 Russian Federation ASG | BO3
  • 17:15 – Sweden Ninjas in Pyjamas 0:2 Denmark Copenhagen Flames | BO3
  • 17:15 – European Union Endpoint 2:1 Germany Sprout | BO3

Sobota, 23 kwietnia:

  • 11:00 – Poland Anonymo 0:2 European Union ENCE | BO3
  • 11:00 – Russian Federation Entropiq 0:2 France HEET | BO3
  • 14:45 – Sweden NIP 2:0 Czech Republic SINNERS | BO3
  • 14:45 – Albania Bad News Eagles 2:0 Russian Federation ASG | BO3
  • 18:30 – Denmark Astralis 1:2 European Union G2 | BO3
  • 18:30 – Russian Federation Spirit 2:0 European Union Endpoint | BO3

Niedziela, 24 kwietnia:

  • 09:00 – Poland Anonymo 1:2 Russian Federation Team Spirit | BO3
  • 09:00 – Czech Republic SINNERS 1:2 Albania Bad News Eagles | BO3
  • 12:45 – Denmark Astralis 2:1 France HEET | BO3
  • 12:45 – Sweden Ninjas in Pyjamas 2:1 European Union ENCE (o slot w fazie legend) | BO3

Lp.,Dru%C5%BCyna,Bilans|1.,Players,3-0|-,Copenhagen%20Flames,3-0|3.,Ninjas%20in%20Pyjamas,3-1|-,ENCE,3-1|-,G2%20Esports,3-1|6.,Bad%20News%20Eagles,3-2|-,Astralis,3-2|8.,Team%20Spirit,3-2|9.,HEET,2-3|-,SINNERS,2-3|-,Anonymo,2-3|12.,ASG,1-3|-,Endpoint,1-3|-,Entropiq,1-3|15.,Sprout,0-3|-,Sangal,0-3