Zróbcie sobie przerwę od Warzone i wbijajcie po południu na kanał Wojciecha “Łozo” Łozowskiego! Dzisiaj o godzinie 17:00 finał turnieju, który zrobił prawdziwą furorę na polskiej scenie Call of Duty.

Seria Call of Duty przeżywa ostatnio ogromny wzrost popularnością. Na początku lutego na platformach streamingowych serca polskich widzów zdobył Łozo, organizując CODMANIA 2v2 Tournament z pełnym rozmachem. Zmagania w najnowszej odsłonie CoD były przesiąknięte prawdziwymi emocjami, tymi dostarczonymi przez uczestników, jak i przez fantastyczną organizację i komentarz Łozowskiego. W poprzednim tygodniu pojawiła się darmowa wersja Call of Duty: Battle Royale, w postaci Warzone. To w połączeniu z obecną sytuacją na świecie, akcją #zostańwdomu, sprawiło, że nowa produkcja Infinity Ward jest przez fanów rozszarpywana.

Po kilkunastu godzinach nerdzenia przed Warzone, graczom pewnie zbiera się ochota na zobaczenie Call of Duty na wysokim poziomie, najlepiej z paroma gwiazdami. Na szczęście nie muszą oni już dłużej czekać. To właśnie dzisiaj o godzinie 17:00 startuje finał CODMANII. Poza czterema śmiercionośnymi duetami, które triumfowały w kwalifikacjach, na kanale organizatora zobaczymy także cztery pary influencerów! Poza samym Łozem, na jego kanale pojawi się dzisiaj także między innymi izak, Leh, Pago, czy też Rojo! Z takim składem można być pewnym jednego – o tytuł mistrza CODMANII powalczą totalne kozaki, które nie sprzedadzą tanio skóry!

Transmisja z wydarzenia będzie dostępna na wspomnianym kanale Łozowskiego, w serwisie Twitch.tv, pod adresem https://www.twitch.tv/themightywozz. Wszelkie informacje o drabince, nagrodach, i pozostałych szczegółach znajdziecie na https://esportnow.pl/codmania