Organizatorzy Poznań Game Arena po sukcesie tegorocznej edycji zapowiedzieli już kolejną odsłonę, która odbędzie się w październiku przyszłego roku.

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich, jak co roku, zaledwie miesiąc temu miejsce miały najpopularniejsze targi gier komputerowych w naszym kraju. Do Poznania przybyli fani z całej Polski, by móc wziąć udział w tym nietuzinkowym wydarzeniu.

Podczas Poznań Game Arena na kilku halach rozmieszczone było mnóstwo stoisk, na których przybyli uczestnicy mogli wziąć udział w licznych konkursach, zakupić wymarzony sprzęt oraz obejrzeć swoich idoli na żywo. Miejsce to było również skupiskiem wielu znanych person, które aktywnie od wielu lat działają na rzecz sportów elektronicznych.

Wśród przybyłych gwiazd znalazł się między innymi Filip 'NEO' Kubski czy chociażby Piotr 'izak' Skowyrski. Fani mogli porozmawiać z ludźmi, których na codzień oglądają jedynie w internecie. Podczas targów miejsce miał również finał turnieju Piotra, który wyłonił swoich nowych zawodników na turniej organizowany przez Republic of Gamers.

Organizatorzy Poznań Game Arena zaledwie miesiąc po zakończeniu tegorocznej edycji ogłosili już datę nastepnych targów, które odbędą się w dniach 12-14 października 2018 roku.