Riot Games ujawniło skład muzyczny, który wystąpi podczas ceremonii otwarcia wielkiego finału mistrzostw świata w VALORANCIE.

Pomału możemy rozpocząć odliczanie do startu wielkiego finału VCT Champions, w którym zmierzą się ze sobą dwie europejskie drużyny – Acend oraz Gambit. Spektakl ten kibice nie będą mogli niestety obejrzeć z wysokości trybun, mimo to Riot Games przygotowało specjalną ceremonię otwarcia, podczas której wystąpią dobrze znani na skalę światową artyści.

Główną gwiazdą występu artystycznego przed finałem VCT Champions będzie Anton „Zedd” Igoriewicz Zasławski, który jest wielkim fanem sportów elektronicznych. Niemieckiego DJ-a na Twitterze śledzi ponad 7,5 milona użytkowników. W ostatnich latach współpracował z takimi gwiazdami, jak Ariana Grande czy Selena Gomez.  Zedd wraz z Pvrisem, który także wystąpi jutro w Berlinie, komponował hymn Worlds w 2016 i 2021 roku. Ponadto we wrześniu do VALORANTA została wprowadzona specjalna seria skinów, stworzona właśnie we współpracy z Zasławskim.

Podczas ceremonii otwarcia finału mistrzostw świata zagoszczą także Grabbitz oraz Rezz. Amerykanina nie mogło zabraknąć w stolicy Niemiec, albowiem to właśnie on jest twórcą oficjalnego hymnu VCT Chamions „Die For You”, który z pewnością jutro usłyszymy.