Auguste „Semmler” Massonnat poinformował, że definitywnie kończy z komentowaniem Overwatch League. Prawdopodobnie częściej usłyszymy go podczas wydarzeń CS:GO.

Jeszcze w listopadzie ubiegłego roku mogliśmy ponownie usłyszeć Auguste „Semmlera” Massonnata podczas turnieju Counter-Strike: Global Offensive, wszak relacjonował on rozgrywki BLAST Pro Series Copenhagen 2019.

Wtedy wielu fanów CS:GO pamiętających duet Semmlera z Andersem Blumem zaczęło się zastanawiać czy Massonnat na stałe powróci do komentowania FPS-a od Valve, czy będzie to kolejny przelotny romans z wydarzeniem BLAST. Teraz dowiadujemy się, że Semmler kończy z komentowaniem Overwatcha na pełen etat, rozwiązując tym samym współpracę z Overwatch League.

Trzydziestojednolatek oficjalnie nie ogłosił planów na przyszłość, lecz z pewnością możemy się w tym roku spodziewać większej ilości turniejów CS:GO skomentowanych przez Auguste „Semmlera” Massonnata. Wczoraj udostępnił on zdjęcie z Andersem Blumem i Jasonem „mosesem” O'Toolem komentując je „oto co nadchodzi w 2020”.