Zawsze marzyłeś o karierze komentatora esportowego? Weź udział w nowej edycji Monte Snack #BRB Casters Academy. To szansa, by postawić pierwszy krok ku spełnieniu marzeń!

Widząc interesującą akcję na turnieju ulubionej gry nie możesz powstrzymać się od własnych spostrzeżeń, a mikrofon wciąż zdaje się Cię przyciągać? Jeśli odpowiedziałeś na pytanie twierdząco, to bez wątpienia nadajesz się na komentatora esportowego. Próba dorównania idolom ze śledzonych przez tysiące widzów transmisji nigdy nie była tak prosta: marka Monte Snack przygotowała dla Ciebie niezwykłą możliwość.

Weź udział w tegorocznej edycji Monte Snack #BRB Casters Academy. To bardzo łatwe: wejdź na stronę www.montesnack.pl. Skieruj się na zakładkę dedykowaną Casters Academy. Zapoznaj się ze szczegółową instrukcją i regulaminem. Wybierz nagranie akcji z Twojej ulubionej gry i nadaj mu unikatowy charakter własnym komentarzem.

Gra toczy się o fantastyczne nagrody. Wszystkie zgłoszenia zostaną poddane szczegółowej analizie. Najlepsi kandydaci z poszczególnych gier zdobędą nagrodę – 2000zł w przypadku League of Legends oraz po 1000zł dla Brawl Stars i Clash Royale. To jednak nie koniec atrakcji. Poza nagrodami finansowymi laureaci zostaną zaproszeni do studia, aby u boku profesjonalnych casterów skomentować finały turniejów organizowanych w ramach akcji Monte Snack #BRB.

Jednym ze zwycięzców zeszłorocznej edycji Monte Snack #BRB Casters Academy był Michał “Mostow” Mostowiec. Swój udział w konkursie uznaje za wydarzenie przełomowe mówiąc że “zwycięstwo otworzyło przede mną wiele ścieżek kariery. Poznałem szereg nowych osób, a za duży sukces uważam komentowanie rozgrywek Polskiej Ligi Mobilnej”.

Nie wahaj się. Prześlij zgłoszenie już dziś i daj sobie szansę na rozpoczęcie niezapomnianej przygody.