Martin Larsson ogłosił nową markę, nazwaną po swoim pseudonimie – REKKLES. Jednak na ten moment nie wiemy o niej zbyt wiele.

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników League of Legends, Martin „Rekkles” Larsson grający na pozycji strzelca, zapowiedział powstanie własnej marki. Na ten moment otrzymaliśmy jedynie zapowiedź oficjalnego ogłoszenia wraz z jego datą, lecz poznaliśmy jej nazwę – REKKLES.

Z opublikowanego zwiastuna możemy wywnioskować, że w pierwszej kolejności w portfolio marki znajdzie się przede wszystkim odzież sygnowana tytułem „Król Północy”, wszak właśnie takim określeniem nazywa się szwedzkiego strzelca. Część z bluz oraz koszulek można było zaobserwować w ostatnich tygodniach na transmisjach Rekklesa na jego kanale Twitch. Z pewnością nie będzie to koniec, bo w przeszłości Larsson pokazywał, że świat mody jest mu bliski. Za czasów jego pobytu we Fnatic był modelem prezentującym współpracę organizacji z Gucci, zaś grając dla G2 pozował w sesji Ralpa Laurena.

Oficjalne zaprezentowanie jego produktów odbędzie się 3 grudnia o godzinie 18:00. Najprawdopodobniej już wtedy będzie można kupić pierwsze przedmioty.