PLAY Polska Liga Mobilna startuje już jutro. Kto tym razem będzie siedział na miejscu castera i jak prezentuje się harmonogram imprezy?

Powp oficjalnie dołączył do wydarzenia! Dla wszystkich ciekawych, którzy śledzą na bieżąco media społecznościowe PLAY Polskiej Ligi Mobilnej, prawdopodobnie nie jest to żadna niespodzianka. Już od kilku dni puszczane były zagadki i podpowiedzi związane z komentatorem bieżącego turnieju.

pOwP x PLAY Polska Liga Mobilna

Największa liga gier mobilnych w Polsce ma po raz kolejny zaszczyt współpracować z jedną z ikon lokalnej sceny Clash Royale. Cały sezon będziemy mieli okazję podziwiać profesjonalny komentarz w wykonaniu pOwPa, więc szykujcie się na kawał dobrej zabawy! Nie ma wątpliwości, że wrażeń dostarczy nam nie tylko niezrównana rywalizacja podczas kwalifikacji, ale także odpowiednia atmosfera podczas transmisji na żywo. Nic tak bowiem nie podsyca ciekawości i nie wzbudza emocji, jak fachowe objaśnienie rozgrywki i szczypta ekscytacji ze strony kogoś, kto kocha to co robi.

Kwalifikacja

Pierwsze kwalifikacje będą miały miejsce już dzisiaj, czyli 03.03.2021, o godzinie 18:00. Transmisja będzie do obejrzenia w całości na kanale Polskiej Ligi Mobilnej na Twitchu. Nie będziecie w stanie być na czas i boicie się, że przegapicie mecze swoich faworytów? Bez obaw, ze wszystkich transmisji pozostanie pełen zapis na kanale, byście mogli rozkoszować się nim w dowolnej chwili.

Wprawdzie zapisy do 1 turnieju kwalifikacyjnego zamknęły się w niewiele ponad 2 godziny, jednak nic straconego. Jeżeli jesteście zainteresowani zaciętą rywalizacją i walką o nagrody – wciąż będzie na to szansa. Spis terminów wszystkich rund kwalifikacyjnych znajduje się na stronie PLAY Polskiej Ligi Mobilnej. Warto się spieszyć, aby znaleźć wygodne miejsce wśród uczestników zabawy.

O co toczy się walka?

W wielkim finale, który odbędzie się 29.03.2021 grono najlepszych zawodników, wyłonionych z ośmiu turniejów kwalifikacyjnych, będzie walczyć o następujące nagrody rzeczowe:

  • 1 miejsce – Redmi Note 9;
  • 2 miejsce – Mi Smart Band 4C;
  • 3 miejsce – Mi True Wireless Earbuds Basic 2;

Bieżące informacje na temat wydarzenia:

Facebook
Instagram