Aż trzy polskie drużyny wezmą udział w drugiej edycji Twitch Rivals w Call of Duty: Warzone. Na liście uczestników znalazły się aż trzy polskie składy.

Dzisiejszy wieczór to istna gratka dla fanów trybu Warzone w najnowszej odsłonie serii Call of Duty. Najwięksi streamerzy Twitcha będą dziś rywalizować o 50.000 złotych w zawodach zorganizowanych przez platformę. Wśród uczestników znalazły się trzy polskie ekipy. Kapitanem pierwszej z nich jest Wojciech „TheMightyWozz” Łozowski, który zagra razem z Piotrem „izakiem” Skowyrskim oraz Mateuszem „MOORFEUSZ” Ludwigiem. Na czele drugiej drużyny stanie Piotr „Miniuwa” Bronszkiewicz, a u jego boku stanie Mateusz „PAGO” Pągowski i Katarzyna „UrQueeen” Jajuga. Ostatnim z polskich teamów jest skład Tomasza „nitka” Nitka, który zagra z Pawłem „GrabaGra” Grabowskim i Jackiem „sjerry” Wachowiakiem.

Wszyscy uczestnicy rozpoczną rywalizację o godzinie 19:00 i będą mieli czterogodzinne okienko na zdobycie jak najlepszych wyników. Do końcowej klasyfikacji będą liczyć się trzy najlepsze gry z tego okresu. Najlepszy zespół wzbogaci się o $6.000.

Oficjalną transmisję będzie można oglądać na kanale Twitch Rivals, lecz jak zawsze przy tego typu zabawach, będzie można oglądać perspektywy każdego z uczestników na jego kanale.