Na przededniu rozpoczęcia rywalizacji w ramach drugiego sezonu Ultraligi, nową organizacją pochwalić mogą się spadkobiercy slota wywalczonego przez Avia Deceptor.

Nowi reprezentanci Piratesports to bardzo doświadczony skład, dowodzony przez Patryka „Snoower” Gąbkę oraz Damiana „Wysek” Adamczyka. Snoower pokazuje po raz kolejny, że chce raz na zawsze zerwać z łatką streamera i udowodnić, że jest w stanie rywalizować na najwyższym poziomie. Dla Wyska jest to z kolei następny akt powrotu na polską scenę, po trwającej rok podróży po ligach tureckiej oraz brytyjskiej.

U boku tych dwóch bardzo rozpoznawalnych person znajdziemy również byłego kolegę Wyska z Out of Mind oraz Drużyny8 – Krzysztofa „Kackosa” Kubziakowskiego, a także dolną alejkę Piasta Gliwice Esports z sezonu zerowego Ultraligi, czyli Damiana „Dambaj” Bajora oraz Macieja „Blue45ty” Zarembę.

Pełny skład Piratesports:

  • Poland Krzysztof „Kackos” Kubziakowski
  • Poland Damian „Wysek” Adamczyk
  • Poland Patryk „Snoower” Grąbka
  • Poland Damian „Dambaj” Bajor
  • Poland Maciej „Blue45ty” Zaremba

Formację zobaczymy w akcji już we wtorek, podczas pierwszego dnia drugiego sezonu Ultraligi. Przeciwnikami Piratesports w inauguracyjnym meczu organizacji będą reprezentanci Illuminar Gaming.