Wisła All in! Games Kraków przestaje istnieć. Klub piłkarski poinformował o zamknięciu esportowej części swojej działalności.

Pogłoski krążące po scenie od kilku tygodni stają się faktem – Wisła All in Games Kraków kończy działalność, po tym jak klub piłkarski ogłosił oficjalne zamknięcie wszystkich esportowych dywizji. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno, jak organizacja żegnała zawodników Doty 2, padały zapewnienia o niezagrożonej pozycji graczy Counter-Strike'a. Jak widać, były to słowa rzucane na wiatr.

Coś, co wydawało się niemożliwe jeszcze dwa miesiące temu, dzisiaj staje się faktem. Z końcem miesiąca ostatecznie kończymy przygodę z sekcją esportową w Wiśle Kraków. To był niesamowity czas opatrzony wieloma sukcesami sekcji. Dwa razy gra na IEM-ie w Katowicach, ESL Mistrzostwo Polski, sukcesy dywizji FIFA i nie tylko. Wiele wspaniałych chwil za które chciałbym podziękować każdemu, kto przyczynił się do rozwoju organizacji. Dziękuję Wam, bo wspólnie zrobiliśmy kawał dobrej roboty! Nie mogę nie wspomnieć o kibicach – nie raz pokazaliście, że jesteście najlepszymi na świecie.

 – napisał Michał Łabuz, menadżer esportowej sekcji Wisły Kraków

Zdecydowanie największym sukcesem dywizji CS:GO w barwach Wisły Kraków było 24. miejsce w światowym rankingu HLTV. Stało się to na początku bieżącego roku, po udanym wejściu w nowy sezon, gdy SZPERO i spółka mieli realne szanse walczyć o awans na PGL Major Antwerp 2022. Jednak mimo dobrej formy, zawodnicy nie przebrnęli przez otwarte kwalifikacje. Na rodzimym podwórku Biała Gwiazda mogła pochwalić się dwukrotnym występem na IEM Katowice oraz zdobytym tytule ESL Mistrzów Polski.