Po wielu miesiącach doniesień, wszystko powoli staje się jasne – Jarosław „pasha” Jarząbkowski wystąpi na gali High League!

Żywa legenda polskiego esportu rozpoczyna nowy etap w swojej karierze. Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski po kilkunastu latach rywalizacji w internecie, spróbuje swoich sił mieszanych sztukach walki. Były zawodnik Virtus.pro wystąpi na najbliższej gali High League w lutym 2022 roku.

Na ten moment niewiele wiadomo o potencjalnym rywalu Jarząbkowskiego oraz formule w jakiej przyjdzie mu zawalczyć. Wcześniej wiele mówiono o potencjalnym starciu z Nikola „Lobanjica” Mijomanović, który pod wieloma aspektami może przypominać pashę – również jest związany z esportem oraz body-buildingiem. Warto jednak nadmienić, że rozmowę z Czarnogórcem prowadzili przedstawiciele konkurencyjnej do High League gali, czyli Fame MMA.

Najbliższa gala High League zaplanowana jest na 5 lutego 2022 roku w Krakowie. Organizatorzy zapowiedzieli aż trzy imprezy na przyszły rok, a kolejne mają wydarzyć się: 4 czerwca w Trójmieście oraz 17 września w Gliwicach. Pierwsza edycja miała miejsce 28 sierpnia i w klatce zobaczyliśmy m.in. Natalię „Natsu” Karczmarczyk, Ewę Bronicką, Lexy Chaplin, Bonusa BGC czy Lil Masti. Gala uzyskała rekordowy wynik sprzedaży wśród debiutanckich gali MMA na świecie.