Luty przyniósł do PLAY Polskiej Ligii Mobilnej zdarzenia niezwykłe! Tegomiesięczny finał rozgrywek z BS okazał się niesamowity!

Niesamowity poziom i mnóstwo zwrotów akcji. To właśnie tak zaprezentował się finał rozgrywek z Brawl Stars w ramach PLAY Polskiej Ligii Mobilnej w lutym. Czas na podsumowanie wydarzenia.

Finaliści

W tym miesiącu zaszczytne miejsca na podium przypadły:

  1. Inazuma Team, w składzie: friendly zack, 4E Overload, Nowy297;
    Nagrody: 3x Redmi Note 9
  2. Q2, w składzie: PiotrDaniluk, saqerex, Victor;
    Nagrody: 3x Mi Smart Band 4C
  3. PolskaTakTak, w składzie: Jacek137, Jack, Kacpi;
    Nagrody: 3x Mi True Wireless Earbuds Basic 2

Wszystkie drużyny wykazały się ogromnymi umiejętnościami i opanowaniem w trakcie całego turnieju, jednak zwycięzca może być tylko jeden!

Walka o mistrzostwo

Inazuma Team w starciu finałowym przeciwko Q2 pokazała nie tylko, że potrafi grać zespołowo, ale też przede wszystkim, że nie poddaje się presji wywieranej przez oponenta. Ich pierwszy mecz od samego początku jawił się niebezpiecznie. Przyparci do muru po lewej stronie mapy, gdzie Piotr Daniluk twardo starał się ograniczyć pole do popisu Nowemu, wyczekali swój moment, by stopniowo wypracować sobie dwupunktową przewagę.

Brawl Ball był prawdopodobnie najszybszym meczem całego finału, o ile nie wszystkich dotychczasowych finałów. Q2 zdobyło 2 błyskawiczne gole, grając tradycyjnym Poco z dwoma tankami… Chłopcy z Inazumy raczej się tego nie spodziewali. Dla równowagi obfity w emocje okazał się Gem Grab. Sytuacja była tu podobna do tej z Bounty, gdzie z początku mocną przewagę wypracowała sobie drużyna Jacka. 7 szybkich gemów po ich stronie pozostawiło wątpliwe nadzieje dla przeciwników, niemniej panowie szybko się zreflektowali i fokusując do końca gry saqerexa, który pilnował środka na 8-Bicie, odbudowali swoją przewagę, nie dopuszczając go do żadnego gema więcej.

Siege przypieczętował zwycięstwo Zacka, Overloada i Nowego. Panowie od początku kontrolowali środek, nie pozwalając zbliżyć się do śrubek nikomu z drugiej drużyny.

Pozostałe miejsca

PolskaTakTak zwyciężyło walkowerem przeciwko niedysponowanym F/A Team. Tym samym do F/A Team powędrowała nagroda dodatkowa, w postaci gemów. Z pozostałych miejsc gemy otrzymali również F/A Watermelons, Skręt i Ogień F/A, Oponkarze oraz Q2 Juniors.

Bieżące informacje odnośnie PLAY Polskie Ligi Mobilnej znajdziecie na poniższych portalach:

PLAY Polska Liga Mobilna
Facebook
Instagram