Już dziś finały pierwszego turnieju Mentos Sour Cup Minecraft

01.04.2022 Michał Perkowski

Dziś o godzinie 18:00 na kanale Natalii „NOLIF” Marczak odbędą się finały turnieju Mentos Sour Cup Minecraft.

Rozgrywki Mentos Sour Cup Minecraft odbywają się w dobrze znanym trybie „bedwars” na mapie specjalnie przygotowanej pod to wydarzenie. Jest to niepowtarzalna lokacja, z motywem przewodnim w postaci produktów Mentos Sour, oczywiście z zachowaniem wszystkich turniejowych zasad. Wydarzenie zostało podzielone na cztery rundy, z czego w każdej z nich będzie można wygrać łącznie okrągły 1000 złotych.

Rozgrywki cieszą się ogromną popularnością. Na serwerze Discord, na którym przeprowadzane są zapisy do rozgrywek, zebrało się już blisko 4000 członków. Natomiast już dziś poznamy pierwszych zwycięzców, którzy zgarną główną nagrodę z puli 1000 nagród. Lista finalistów wygląda następująco:

VapeGG
HOOL
kasztelan
JCTNW

LKT
FART
LGND
WRAZENIE

MISIACZKI
show
KOKS
Hestia

HANS
siema
BARBER
pvpkraki

Zapisy do kolejnych rozgrywek już wystartowały i są prowadzone na serwerze Discord – Mentos Sour Cup Minecraft. Finały każdej z rund będą transmitowane na kanale Natalii „NOLIF” Marczak w serwisie YouTube, a start transmisji zaplanowany jest na godzinę 18:00.

Marka Mentos to ikona świeżości, która od 90 lat odświeża ludzi na całym świecie. Kultowe cukierki do żucia w rolce oraz gumy do żucia uwielbiane są przez zaawansowanych gamerów oraz amatorów casualowej rozrywki.

Inne tego autora