Piotr „Izak” Skowyrski na pewno nie sądził, że jego nowi podopieczni, grający w Zula, tak szybko osiągną światowy sukces. Dziki na Zula World Cup w Stambule nie dali swoim przeciwnikom szans i do kraju wracają z tytułem i 65 tysiącami dolarów na koncie!

O pozyskaniu przez Izako Boars składu Zula (znanego wcześniej jako NETopery), pisaliśmy na naszych łamach kilka dni temu. Dziś byliśmy świadkami decydujących pojedynków w Zula World Cup i jak się okazało, Polacy nie dali przeciwnikom żadnych szans! Finałowy mecz rozgrywany był w formacie BO5, zaś naprzeciw Dzików stanęła najlepsza drużyna z Turcji – Wemakethefuture.

Jak się bardzo szybko okazało, atut w postaci gry  w rodzinnych stronach nie miał  żadnego znaczenia, gdyż Izako Boars zwyciężyło 3:0! Nie brakowało emocji i zaciętych końcówek, ale król jest tylko jeden. Pula nagród Zula World Cup wynosiła 100 tysięcy dolarów, z czego 65% trafi na konta zawodników IB. Dołączyli do organizacji niedawno, ale już od pewnego czasu wpierano graczy menadżersko i można w ciemno obstawiać, że tak owocna współpraca nie zakończy się po turnieju.