Piotr „Izak” Skowryski oraz Marcin „Rocket” Stasiak okazali się najlepszymi Polakami w Call of Duty: Warzone. W ogólnej klasyfikacji zajęli 14. pozycję.

W ostatnich dniach Skowyrski znalazł się w ogniu krytyki. Zapalnikiem negatywnych komentarzy był fakt używania przez Izaka VPN-a do zmiany serwera z Europejskiego na Egipski. Szerzej o tej sprawie pisaliśmy tutaj.

Wczoraj Piotrek wraz z Marcinem „Rocketem” Stasiakiem wzięli udział w turnieju Twitch Rivals, gdzie do wygrania było łącznie $75.000. Duet ten poradził sobie najlepiej spośród wszystkich polskich graczy, zaś w ogólnej klasyfikacji zajął 14. miejsce spośród 74. zespołów. Warto nadmienić, że tym razem zawody były rozgrywane na innych zasadach – wszyscy uczestnicy grali ze sobą na jednym serwerze, a nie jak wcześniej każdy osobno. Skowyrski udowodnił, że nie brakuje mu umiejętności i śmiało może być uznawany za jednego z najlepszych zawodników Warzone nad Wisłą. Na swoim fanpage'u napisał:

14 miejsce w Twitch Rivalas i 7 pozycja pod wzgledem fragów. Jestem mega zadowolony, chociaż zawsze mogło być lepiej. Na pewno należą się podziękowania dla Rocketa za wspólną gre! Gratulacje wszystkim Polakom i polskim teamom w rywalizacji! Przy całej ostatniej dramie i dyskusji, nie ukrywam, że cieszy mnie, że wypadliśmy najlepiej z polskich teamów, a dodam, że graliśmy na customach! Dziękuje, że przy tych wszystkich wydarzeniach z ostatnich dni, tyle ludzi nam kibicowało i wspierało. To było dla mnie mega ważne, bo po tej pierwszej gierce uwierzyłem w siebie właśnie dzięki Wam. Dziękuję raz jeszcze!

Pierwsza gra w wykonaniu Izaka i Rocketa była wręcz widowiskowa. Duet zajął trzecie miejsce zdobywając przy tym aż piętnaście eliminacji. Skowyrski popisał się w trakcie niej fenomenalnymi strzałami z Kar98k, w pojedynkę fragując kilku przeciwników.

Izak i Rocket zainkasowali za ten wynik $1.000. Pierwsze miejsce zajął duet Team Recrent, który spośród pięciu rozegranych gier wygrał aż dwa spotkania, dzięki czemu wzbogacił się o $15.000.