,Kwietniowa edycja PLAY Polskiej Ligi Mobilnej zakończona. Finałowe starcie turnieju z Clash Royale wyłoniło troje nowych mistrzów Ligi.

Finałowe starcie PLAY Polskiej Ligi Mobilnej z Clash Royale mogło się zakończyć sukcesem tylko dla jednego zawodnika. Do kogo tym razem trafił tytuł zwycięzcy i jak prezentuje się reszta podium?

Wielki Finał

W walce o trzecie miejsce zobaczyliśmy I Am Alex przeciwko Sokołowi. Choć mecze prezentowały się bardzo wyrównanie, minimalną przewagą w poszczególnych z nich I Am Alex utorował sobie drogę ku wygranej. Trzeba jednak zaznaczyć, iż obaj zawodnicy do ostatniej sekundy wyrywali sobie pojedyncze punkty życia wież bardzo zacięcie, obijając je powoli i skrupulatnie na wszelkie możliwe sposoby i w bardzo precyzyjnie kontrując wzajemne próby ataku.

Starcie finałowe było prawdopodobnie dla niektórych drobną niespodzianką, ujrzeliśmy w nim bowiem Koksu11 oraz BP Kamikaze. Ich pojedynek pokazał nie tylko potęgę obecnej mety ale też bezapelacyjne umiejętności. Mimo różnorodności decków, Mother Witch zupełnie zdominowała arenę. Koksu11 wykazał się jednak lepszym opanowaniem talii z jej udziałem, dominując swojego przeciwnika. Ostateczny pojedynek deckiem składającym się z Lavy i Elite Barbarians przypieczętował jego zwycięstwo.

Zwycięzcy

  • Nagroda za trzecie miejsce, Earbuds Basic 2, wędrują do I Am Alex;
  • Nagroda za drugie miejsce, Mi Smart Band 4C, wędruje do BP Kamikaze;
  • Nagroda za pierwsze miejsce, Redmi Note 9, wędruje do Koksu11;

PLAY Polska Liga Mobilna

Wielki Finał kultowego już wydarzenia w polskim esporcie mobilnym jak zawsze przysporzył niezapomnianych wrażeń. Nieoczekiwane awanse do kolejnych rund, intrygujące zestawienia kart i zachwycający poziom zawodników uczyniły widowisko wyjątkowo ciekawym, także już dla samych finalistów warto było poświęcić wieczór na oglądanie. Nie zapominajmy jednak o zasługach prowadzących, którzy to właśnie cisnęli ducha w wydarzenie. Niezastąpiony Powp i jego towarzysz w studio, Wonziu, uczynili transmisję finału nie tylko przyjemną w oglądaniu, ale przede wszystkim zrozumiałą dla osób, które nieco mniej znają się na grze.

Ciekawi, co będzie się działo dalej w ramach PLAY Polskiej Ligi Mobilnej? Śledźcie oficjalną stronę wydarzenia oraz media społecznościowe:

PLAY Polskiej Ligi Mobilnej
Facebook
Instagram