Lobanjica pochwalił się na swoim Instagramie, że otrzymał wiadomość od włodarza FAME MMA z propozycją wystąpienia na gali.

Nikola „Lobanjica” Mijomanovic to aktywny gracz Counter-Strike'a, który delikatnie mówiąc… dba o swoją sylwetkę. Zawodnik czarnogórskiego pochodzenia poinformował swoich fanów, że napisał do niego Wojciech Gola, oferując mu występ na jednej z następnych gal FAME MMA. Na ten moment nie wiadomo czy Nikola przyjmie tę ofertę, lecz skomentował ją żartobliwie słowami „chyba już wiem jak spłacę nowy samochód”.

Potencjalnie, może być to idealny kandydat do walki z Jarosławem „pashą” Jarząbkowskim. Obaj wywodzą się z tego samego środowiska i wielokrotnie spotykali się w wirtualnym świecie na serwerze Counter-Strike'a. Problemem jednak mogłoby się okazać dopasowanie kategorii wagowej dla obu Panów, ponieważ Lobanjica wydaje się być sporo cięższy od Polaka.

Występ pashyBicepsa na  FAME MMA nie powinien już nikogo dziwić i z pewnością jest tylko kwestią czasu. Niedawno były gracz Virtus.pro otrzymał ofertę aby wystąpić w roli zmiennika na listopadowej gali i zmierzyć się z Kacprem Błońskim. Do walki ostatecznie nie dojdzie, a Jarząbkowski pogratulował Błońskiemu odwagi.