W ramach esportowego cyklu od marki Monte Snack, wystartował konkurs dla komentatorów sportów elektronicznych.

Tak jak tradycyjne formy rywalizacji, tak sporty elektroniczne potrzebują profesjonalnych komentatorów. Obecnie nie ma zbyt wiele okazji dla osób chcących zdobyć doświadczenie na tej pozycji oraz możliwości pokazania swoich umiejętności przed szerszą publiką. Sytuację tę zmieni Monte Snack #BRB Casters Academy.

Jak zgłosić swoją kandydaturę w konkursie? Wystarczy, że pod adresem https://montesnack.pl/casters-academy/ wybierzesz jeden z przygotowanych przez organizatora klipów i nagrasz próbkę swoich umiejętności. Każdy z uczestników może wielokrotnie nagrywać swoje audio przed jego wysłaniem. Zgłoszenia można składać od 26 października do 6 grudnia.

Konkurs skierowany jest do komentatorów specjalizujących się w tytułach Riot Games. Trzech najlepszych spikerów nagrodzone zostaną Zestawem Castera (Mikrofon HyperX QuadCast i kamera Logitech C920), zaś jedna z nich otrzyma szansę komentowania finałów Monte Snack #BRB Triathlon w profesjonalnym studiu w Krakowie u boku Damiana “Nervariena” Ziaji.

Komisja będzie oceniać wszystkie prawidłowo zgłoszone filmy konkursowe. Pamiętajcie, że liczy się przede wszystkim jakość Waszego komentarza, ale dodatkowo oceniane będą również – oryginalność, kreatywność, poczucie humoru. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na Discordzie (http://discord.gg/EjwCzny).

Osoba, która zgarnie główną nagrodę w dniu 20 grudnia wraz z Nervarienem skomentuje finały Monte Snack #BRB Triathlon, czyli rozgrywek w trzy tytuły Riot Games – League of Legends, Teamfight Tactics oraz Legends of Runterra.