Świetna gra w drugiej połowie spotkania pozwoliła Szef+6 na powrót w wielkim stylu. Mimo prowadzenia Illuminar Honor Gaming to właśnie ekipa Sebastiana „Sebekx” Smejkaly wygrała pierwszą mapę w tym półfinale.

Po raz kolejny doświadczyliśmy dość zaskakujących dwóch wyborów ze strony Illuminar Honor Gaming. Rek'Sai podjęta przez Wojciecha „Tabasko” Kruzę zaskoczyła, jednak o wiele ciekawsza postać wybrał Remigiusz „Overpow” Pusch, który zdecydował się na Fiddlesticksa. Pierwsza krew przelała się już w czwartej minucie meczu. Świetny invade ze strony Illuminar Honor Gaming, gdzie Tabasko wraz z Overpowem oraz Patrykiem „Mystiques” Piórkowskim zaskoczyli junglera Szef+6, Jakuba „Cinkrof” Rokickiego.

Świetna gra botlane'u iHG zapewniła im pewną przewagę, jednak przez większość meczu wynosiła ona tylko dwa tysiące złota. Jednak w pewnym momencie, po udanym teamfighcie, Szef+6 postanowiło zdobyć baron buffa, dzięki czemu zupełnie odwrócili losy gry. Spushowali trzy inhibitory, co przesądziło o zwycięstwie drużyny Sebastiana „niq760” Robaka.