Po dość jednostronnym pojedynku Illuminar Honor Gaming awansuje do turnieju głównego we Wrocławiu. Ich rywalem będzie wygrany starcia pomiędzy Szef+6 a Bobaski.

W pierwszym ćwierćfinale ESPORT NOW 2016 zmierzyły się ze sobą Illuminar Honor Gaming oraz GNW. Faworytem w tym spotkaniu była oczywiście drużyna Remigiusza „Overpow” Puscha. To oni weszli o wiele lepiej w pierwszy mecz, który był pokazem umiejętności drużyny, która zajęła trzecie miejsce na ESL Mistrzostwach Polski. Bardzo dobrym wyborem okazała się Annie, którą wybrał właśnie były zawodnik m.in. Team ROCCAT. Nieudana próba przejęcie barona przez GNW zakończyła nam rywalizację o pierwszy punkt w tym starciu.

Drugie spotkanie było bardziej wyrównane. Momentami wydawało się nawet, że GNW będą miały szansę na wyrównanie wyniku. Przez pewien czas mieli przewagę nad iHG, jednak po kilku dobrych teamfightach ze strony zespołu Wojciecha „Tabasko” Kruzy udało im się wrócić do gry i zapewnić sobie awans do półfinałów, które odbędą się już na wydarzeniu we Wrocławiu.

W kolejnej fazie Illuminar Honor Gaming zmierzy się ze zwycięską drużyną starcia pomiędzy Szef+6 a Bobaski. Finały rozgrywane będą w Hali Stulecia we Wrocławiu 28 i 29 maja. Bilety na to wydarzenie możecie zakupić na stronie evenea.pl.