Emocji w wielkim finale ESPORT NOW 2016 ciąg dalszy. W drugim meczu pomiędzy Overused a Szef+6 udało doprowadzić się do remisu.

Przyczyn porażki Overused można szukać już na samym początku spotkania. Interesujący wybór Kennena przez Lukę „Lukezy” Trumbicia jest dość kontrowersyjny, zwłaszcza w sytuacji gdy przeciwnik jest w stanie bardzo łatwo skontrować tego czempiona.

Mistrzów Polski należy pochwalić za umiejętne zbudowanie teamcompu wokół midlanera, Sebastiana „Sebekx” Smejkaly, który zdecydował się na wybór Azira. Ogromny wkład w to zwycięstwo miał przede wszystkim Bartłomiej „Dzonyyy” Królak. Za każdym razem udawało mu się w idealnym momencie użyć ultimate'a odcinając przeciwnikom drogę do zdobycia kolejnych zabójstw.

Sam mecz był pod pełną kontrolą Szef+6. Obrana taktyka okazała się być skuteczna, jednak były momenty, w których Overused miało szansę na powrót do gry. Ostatecznie nie udało się im to, dzięki czemu emocje związane z turniejem ESPORT NOW 2016 potrwają o kilkadziesiąt minut więcej.