ESPORT NOW 2016 to wydarzenie, które jest w pełni poświęcone sportom elektronicznym. Często jednak przy okazji podobnych przedsięwzięć pojawiają się cosplayerzy – w tym przypadku nie będziemy wyjątkiem.

To niesamowita gratka dla wszystkich – zarówno dla odwiedzających, jak i organizatorów. Wobec tego postanowiliśmy wspólnie z LG Polska w ich strefie zorganizować wystrzałowy konkurs cosplay, który trwał będzie przez cały weekend. Zdjęcia wykonywane będą w foto studiu, przez profesjonalistę z MLC Foto, który specjalizuje się w tej dziedzinie. Po imprezie najlepsza trójka uczestników zostanie wyłoniona przez jury, w skład którego wchodzą:

  • Violet Cosplay – jedna z najsławniejszych, polskich cosplayerek, będąca jednocześnie ambasadorką wielu marek.
  • Arquel – zagorzały gracz League of Legends, który doskonale zna wygląd każdej postaci z tej gry.
  • EmStarcraft – persona kojarzona z sympatykami RTSa, którego nazwa widoczna jest w jego pseudonimie, a jednocześnie z wieloma konwentami, na których gościł.

Dla najlepszych przygotowane są niesamowite nagrody:

  1. miejsce – 1000 PLN + monitor  LG 25UM58
  2. miejsce – 500 PLN
  3. miejsce – 300 PLN

To jednak nie wszystko, bowiem liczymy na zaangażowanie publiczności, która pod odpowiednim postem na fanpage'u LG Polska zadecyduje o własnym zwycięzcy, który zgarnie 500 złotych oraz monitor LG 25UM58.

Nasze gwiazdy rzecz jasna muszą odpowiednio przygotować się przed sesją, dlatego stworzymy dla nich specjalną strefę, mieszczącą się w Rotundzie Hali Stulecia, gdzie znajdą: maszynę do szycia, prąd, będący źródłem zasilania smartphone'owych lusterek, a także wody, tłumiące pragnienie. Dodatkowo każdy cosplayer, który zareklamuje naszą imprezę może zgłosić się do naszej ambasadorki – Violet i odebrać dwa, podwójne karnety!

Regulamin, ze względu na swoją objętość pojawi się do końca tygodnia i zostanie umieszczony w tym wpisie.

Regulamin dostępny jest tutaj: https://esportnow.pl/wp-content/uploads/2016/05/regulamin-cosplay.pdf