Przez kilka dni mogliście głosować, zaś nasze jury dokonało swoich wyborów.  Najlepsze kreacje nagrodziliśmy i trzeba przyznać, że cosplayerzy i cosplayerki spisali się na medal!

Całkowita pula nagród wynosiła 5000zł, zaś za pierwsze miejsce przyznaliśmy w tej kwoty lwią część – 3000zł. Najwięcej Waszych głosów  zdobyła Sosenka i jej niesamowicie wyglądajcy Komórczak (Cell) z uniwersum Dragon Ball. Na drugim stopniu podium stanęła osoba o wiele mniej znana w środowisku, ale za to z nie mniej imponującą kreacją! Iniku – bo o niej mowa – przygotowała genialny cosplay. Jej Artorias the Abysswalker z Dark Souls zrobił furorę i zapewnił 1000zł.

Na miejscu trzecim i czwartym uplasowali się mężczyzni – Cyperian występujący jako Arthur Maxson prosto z serii Fallout zdobył Wasze uznanie mimo wielu głosów, że w takim konkursie szanse mają jedynie kobiety. Za nim Tentacle Creations i jego Soldier 76 (Overwatch). Panowie zgarniają po 500zł. Nagrodzonym w konkursie cosplay ESN17 serdecznie gratulujemy!