Znamy już wszystkich finalistów PLAY Polskiej Ligi Mobilnej z Clash Royale. Kto zawalczy o tytuł mistrza marcowej edycji wydarzenia?

Clash Royale dominował na polskiej scenie esportu mobilnego przez calutki marzec. Jak prezentują się wyniki kwalifikacji do PLAY Polskiej Ligi Mobilnej i jak wygląda plan wydarzenia?

Wyniki kwalifikacji

Tegomiesięczne kwalifikacje okazały się wyjątkowo przewrotne. Na drodze do finału pojawiło się wiele pseudonimów, które zaprezentowały wysoki poziom i dostarczyły nam niesamowitych wrażeń. Niektóre z co ciekawszych sytuacji możecie dalej podziwiać na stronie wydarzenia na Facebooku, więc warto tam zaglądać. Niestety, ilość miejsc w finałach jest mocno ograniczona, także tylko 16 uczestników mogło przejść do ostatecznego etapu rozgrywek.

Kogo zatem ujrzymy już jutro, podczas Wielkiego Finału?

Clash Royale - finały PLAY Polskiej Ligi Mobilnej

  1. Kwalifikacje 1: iAmAlex oraz Adam | PK
  2. Kwalifikacje 2: BP Roofy oraz NISZCZYCIEL2000
  3. Kwalifikacje 3: Frio oraz Malpa
  4. Kwalifikacje 4: Boguś oraz Sokół VL
  5. Kwalifikacje 5: InThrill125 oraz WG Miluś
  6. Kwalifikacje 6: Kacpergamer oraz Zitsu
  7. Kwalifikacje 7: JohnyMielony oraz Pan Traweczka
  8. Kwalifikacje 8: Miłosz oraz Matiu

Finaliści

Bezapelacyjnie na wszystkich turniejach kwalifikacyjnych gracze zaprezentowali wyjątkowe umiejętności. Niemniej niektórzy z nich przykuli nieco większą uwagę ciekawymi taktykami i niespotykanymi kombinacjami kart. Jednym z takich graczy był na przykład Pan Traweczka, którego wystąpienia urozmaicały nam czas przez niemal wszystkie kwalifikacje.

Do finału zakwalifikowali się też między innymi dwaj zwycięzcy poprzednich edycji turnieju. Zarówno Roofy, jak i InThrill125 pokazali nieustępującą formę, dając niesamowity przedsmak tego, co czeka nas podcza poniedziałkowych rozgrywek.

Znanych jest nam też kilka innych nicków z poprzednich finałów wydarzenia. Wśród nich znajdują się m. in.: JohnyMielony, Kacpergamer, Miłosz, Matiu, czy Frio, który w listopadzie zajął 2 miejsce na podium.

Wielki Finał

Ósmy i ostatni turniej kwalifikacyjny już za nami, więc czas na Wielki Finał. Ostateczne starcie będzie miało miejsce w poniedziałek, 29 marca o godzinie 18:00. Transmisję będzie można oglądać na żywo na Twitchu, prowadzoną przez niezastąpionego pOwPa.
Nie zapominajmy też o nagrodach gwarantowanych dla zawodników, którzy uplasują się na podium. Do zdobycia będą: Mi True Wireless Earbuds Basic 2, Mi Smart Band 4C, Redmi Note 9, więc wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia, bo jest o co walczyć!

Zapraszamy też na oficjalną stronę wydarzenia oraz Instagram, gdzie znajdziecie wszystkie bieżące informacje.