Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, organizacja Anonymo Esports ogłosiła reprezentantów dywizji Teamfight Tactics. Wśród zawodników czołowi polscy gracze.

Już 15 lutego wystartują oficjalne rozgrywki Teamfight Tactics zatytułowane Ultraliga TFT. W zawodach weźmie udział aż szesnastu graczy, z czego połowa zostanie zaproszona przez organizatorów według rankingu wewnątrz gry, zaś pozostała ósemka będzie miała szanse zgarnąć slot poprzez otwarte kwalifikacje. Będzie to pierwszy turniej TFT na taką skalę w Polsce. Najlepsi zawodnicy awansują do międzynarodowego szczebla rozgrywek, gdzie będą walczyć z osobami z Europy Środkowo-Wschodniej i Bałkanów.

Zawody te z pewnością skłonią polskie organizacje do kontraktowania zawodników wyróżniających się na scenie Teamfight Tactics. Zgodnie z zapowiedziami, jedną z pierwszych okazało się Anonymo Esports, które przyjęło pod swoje skrzydła aż pięć nazwisk:

  •  Alan „Vicer” Mikołajczyk
  • Maciej „Kezman” Gramacki
  • Łukasz „Tuttek” Lipka
  • Szymon „Shreddin” Jakubowski
  • Nadim „Lelouch” Maani

Wszyscy wyżej wymienieni gracze stawiali już pierwsze kroki w turniejach na polskiej oraz międzynarodowej scenie. Shreddin w ubiegłym wywalczył sobie zwycięstwo w turnieju Bitwy Legend Friendly Fire, a Vicer w tych samych zawodach uplasował się na piątym miejscu. Kezman może szczycić się z wywalczonego w ubiegłym roku mistrzostwa Zimowego Pucharu Teamfight Tactics, w którym również występował Lelouch. Z kolei Tuttek w maju 2020 znalazł się w rankingu 10 najlepszych graczy w całej Europie. Zdecydowanie nowi reprezentanci Anonymo to jedni z najlepszych graczy TFT nad Wisłą.