NVIDIA na swoim stoisku poświęconemu grze Overwatch przegotuje dla odwiedzających ESPORT NOW 2016 mnóstwo atrakcji, a przede wszystkim konkursy z niebanalnymi nagrodami!

Overwatch w czasie bety zdobył serca wielu graczy na tyle, że przez dłuższy czas niektóre streamy dotyczyły głównie tego tytułu. Jeżeli nie mieliście okazji zapoznać się z tą grą samodzielnie lub przypadła Wam do gustu to NVIDIA przygotowała osobne stoisko na którym nie będzie można się nudzić.

Pierwszego dnia, czyli w sobotę 28 maja od 13:00 do 15:00 odbędzie się widowiskowy showmatch pomiędzy Team NVIDIA, a zawodnikami. Zaraz po tym pojawi się MKRR3, który przez dwie kolejne godziny zajmie się Waszym czasem.

W niedzielę od 11:00 do 11:45 na stoisku będzie Izak. Z pewnością pokaże Wam grę i przybije piąteczkę! Ponadto przez cały weekend odbywać się będą konkursy z wspaniałymi nagrodami. Kto nie chciałby zabrać z Hali Stulecia ze sobą jednej z dwóch edycji kolekcjonerskich Overwatch'a lub jednego z dziesięciu kluczy bądź jakiegoś gadżetu?

Stoisko NVIDIA Overwatch oznaczone jest jako A6 i znajduje się po lewej stronie Hali Stulecia, gdy wchodzicie od głównego wejścia.