ECS Season 8 Europe

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JTNDZGl2JTIwY2xhc3MlM0QlMjJjb21tb25uaW5qYV9jb21wb25lbnQlMjIlMjBjb21wLXR5cGUlM0QlMjJicmFja2V0JTIyJTIwY29tcC1pZCUzRCUyMjI3MDRkYzlmLTE1NTItNGNhNS1hN2VjLTFhMWEyNWFiNzA4MyUyMiUzRSUzQyUyRmRpdiUzRQ==W każdym tygodniu bierze udział osiem zespołów, a rozgrywki prowadzone są według drabinki pojedynczej eliminacji przedstawionej powyżej. Pierwszą drużyną, która wywalczy sobie awans, będzie ekipa z największą ilością wygranej gotówki z pierwszych dwóch kolejek, wszak w każdej z nich do wygrania jest $25.000. Następnie w tygodniach 3-5 zespoły będą rywalizować bezpośrednio o slota w finałach LAN-owych.Podstawowi uczestnicy*:

  1. Denmark Astralis
  2. European Union FaZe Clan
  3. Sweden Fnatic
  4. Kazakhstan AVANGAR
  5. Sweden Ninjas in Pyjamas
  6. France Team Vitality
  7. Denmark North
  8. Denmark OpTic Gaming

Pretendenci**:

  1. Poland Virtus.pro
  2. European Union mousesports
  3. Denmark Ambush
  4. Russian Federation forZe
  5. Sweden Japaleno
  6. France Heretic
  7. Denmark Heroic

 * – Są to drużyny, które same decydują kiedy wezmą udział w turnieju i mają do tego pierwszeństwo.
** – są to najsłabsze drużyny z poprzedniego sezonu oraz wygrani Challenger Cup. Mogą wziąć udział w turnieju, gdy któraś z podstawowych ekip z niego zrezygnuje.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JTNDZGl2JTIwY2xhc3MlM0QlMjJjb21tb25uaW5qYV9jb21wb25lbnQlMjIlMjBjb21wLXR5cGUlM0QlMjJicmFja2V0JTIyJTIwY29tcC1pZCUzRCUyMmQ2ZDE0MGYxLTdkMDEtNDgwZS04ODliLTA5MWU3ZTBiN2UxNyUyMiUzRSUzQyUyRmRpdiUzRQ==W każdym tygodniu bierze udział osiem zespołów, a rozgrywki prowadzone są według drabinki pojedynczej eliminacji przedstawionej powyżej. Pierwszą drużyną, która wywalczy sobie awans, będzie ekipa z największą ilością wygranej gotówki z pierwszych dwóch kolejek, wszak w każdej z nich do wygrania jest $25.000. Następnie w tygodniach 3-5 zespoły będą rywalizować bezpośrednio o slota w finałach LAN-owych.Podstawowi uczestnicy*:

  1. Denmark Astralis
  2. European Union FaZe Clan
  3. Sweden Fnatic
  4. Kazakhstan AVANGAR
  5. Sweden Ninjas in Pyjamas
  6. France Team Vitality
  7. Denmark North
  8. Denmark OpTic Gaming

Pretendenci**:

  1. Poland Virtus.pro
  2. European Union mousesports
  3. Russian Federation forZe
  4. Russian Federation ESPADA
  5. Germany BIG
  6. Denmark Tricked
  7. Denmark Heroic
  8. European Union M1X

 * – Są to drużyny, które same decydują kiedy wezmą udział w turnieju i mają do tego pierwszeństwo.
** – są to najsłabsze drużyny z poprzedniego sezonu oraz wygrani Challenger Cup. Mogą wziąć udział w turnieju, gdy któraś z podstawowych ekip z niego zrezygnuje.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JTNDZGl2JTIwY2xhc3MlM0QlMjJjb21tb25uaW5qYV9jb21wb25lbnQlMjIlMjBjb21wLXR5cGUlM0QlMjJicmFja2V0JTIyJTIwY29tcC1pZCUzRCUyMjI3MDRkYzlmLTE1NTItNGNhNS1hN2VjLTFhMWEyNWFiNzA4MyUyMiUzRSUzQyUyRmRpdiUzRQ==W każdym tygodniu bierze udział osiem zespołów, a rozgrywki prowadzone są według drabinki pojedynczej eliminacji przedstawionej powyżej. Pierwszą drużyną, która wywalczy sobie awans, będzie ekipa z największą ilością wygranej gotówki z pierwszych dwóch kolejek, wszak w każdej z nich do wygrania jest $25.000. Następnie w tygodniach 3-5 zespoły będą rywalizować bezpośrednio o slota w finałach LAN-owych.Podstawowi uczestnicy*:

  1. Denmark Astralis
  2. European Union FaZe Clan
  3. Sweden Fnatic
  4. Kazakhstan AVANGAR
  5. Sweden Ninjas in Pyjamas
  6. France Team Vitality
  7. Denmark North
  8. Denmark OpTic Gaming

Pretendenci**:

  1. Poland Virtus.pro
  2. European Union mousesports

 * – Są to drużyny, które same decydują kiedy wezmą udział w turnieju i mają do tego pierwszeństwo.
** – są to najsłabsze drużyny z poprzedniego sezonu oraz wygrani Challenger Cup. Mogą wziąć udział w turnieju, gdy któraś z podstawowych ekip z niego zrezygnuje.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JTNDZGl2JTIwY2xhc3MlM0QlMjJjb21tb25uaW5qYV9jb21wb25lbnQlMjIlMjBjb21wLXR5cGUlM0QlMjJicmFja2V0JTIyJTIwY29tcC1pZCUzRCUyMjlkNzVkNmEzLTQ2ZjUtNDY4YS1iMGVlLTMzNDVmYjAxMTcyZiUyMiUzRSUzQyUyRmRpdiUzRQ==W każdym tygodniu bierze udział osiem zespołów, a rozgrywki prowadzone są według drabinki pojedynczej eliminacji przedstawionej powyżej. Pierwszą drużyną, która wywalczy sobie awans, będzie ekipa z największą ilością wygranej gotówki z pierwszych dwóch kolejek, wszak w każdej z nich do wygrania jest $25.000. Następnie w tygodniach 3-5 zespoły będą rywalizować bezpośrednio o slota w finałach LAN-owych.Podstawowi uczestnicy*:

  1. Denmark Astralis
  2. European Union FaZe Clan
  3. Sweden Fnatic
  4. Kazakhstan AVANGAR
  5. Sweden Ninjas in Pyjamas
  6. France Team Vitality
  7. Denmark North
  8. Denmark OpTic Gaming

Pretendenci**:

  1. Poland Virtus.pro
  2. European Union mousesports

 * – Są to drużyny, które same decydują kiedy wezmą udział w turnieju i mają do tego pierwszeństwo.
** – są to najsłabsze drużyny z poprzedniego sezonu oraz wygrani Challenger Cup. Mogą wziąć udział w turnieju, gdy któraś z podstawowych ekip z niego zrezygnuje.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JTNDZGl2JTIwY2xhc3MlM0QlMjJjb21tb25uaW5qYV9jb21wb25lbnQlMjIlMjBjb21wLXR5cGUlM0QlMjJicmFja2V0JTIyJTIwY29tcC1pZCUzRCUyMjA0MjNlNzEzLTFjYzYtNGE5Yi04NDk4LTBiMGM4OWY0MGUxNCUyMiUzRSUzQyUyRmRpdiUzRQ==W każdym tygodniu bierze udział osiem zespołów, a rozgrywki prowadzone są według drabinki pojedynczej eliminacji przedstawionej powyżej. Pierwszą drużyną, która wywalczy sobie awans, będzie ekipa z największą ilością wygranej gotówki z pierwszych dwóch kolejek, wszak w każdej z nich do wygrania jest $25.000. Następnie w tygodniach 3-5 zespoły będą rywalizować bezpośrednio o slota w finałach LAN-owych.Podstawowi uczestnicy*:

  1. Denmark Astralis
  2. European Union FaZe Clan
  3. Sweden Fnatic
  4. Kazakhstan AVANGAR
  5. Sweden Ninjas in Pyjamas
  6. France Team Vitality
  7. Denmark North
  8. Denmark OpTic Gaming

Pretendenci**:

  1. Poland Virtus.pro
  2. European Union mousesports

 * – Są to drużyny, które same decydują kiedy wezmą udział w turnieju i mają do tego pierwszeństwo.
** – są to najsłabsze drużyny z poprzedniego sezonu oraz wygrani Challenger Cup. Mogą wziąć udział w turnieju, gdy któraś z podstawowych ekip z niego zrezygnuje.Finały ligi Esports Championship Series rozgrywane są w Londynie. Osiem najlepszych drużyn, z dwóch regionów, walczy o pokaźną sumę nagród wynoszącą $500.000, z czego zwycięzca wzbogaci się o lwią część tej sumy tj. $225.000.

Grupa A

Lp.,Dru%C5%BCyna,Bilans|,Evil%20Geniuses,|,Liquid,|,Ninjas%20in%20Pyjamas,|,AVANGAR,Mecze otwarcia

 

Mecz zwycięzców

Mecz eliminacyjny

 

Mecz decydujący

Grupa B

Lp.,Dru%C5%BCyna,Bilans|,Astralis,|,fnatic,|,MIBR,|,Sharks,Mecze otwarcia

 

Mecz zwycięzców

Mecz eliminacyjny

 

Mecz decydujący