Rzadki stronnik dla Paladyna Steward of Darkshire, został ujawniony dziś przez 'Lothara'. Drugą poznaną kartą jest Scaled Nightmare, odkryty przez chińskiego streamera 'ZhangDinga'. Na ten moment obie karty wydają się silne i grywalne.

 

Epicki smok 2/8 za 6 many z umiejętnością podwajającą atak pod koniec tury jest bardzo ciekawą kartą, która powinna znaleźć miejsce w deckach Paladyna i Kapłana opartych na smokach i wzmocnieniach. Ciekawym pomysłem jest też ukrycie smoka  przy pomocy Mistrzyni Kamuflażu lub Ukrycia oraz wzmocnienie go Zimną Krwią. 

©Blizzard Entertainment©Blizzard Entertainment

Jeszcze bardziej obiecującą kartą jest Steward of Darkshire, rzadki stronnik Paladyna. Solidne statystyki 3/3 za 3 many wspomagane są niesamowicie silną zdolnością, która nakłada Boską Tarczę na każdego przywołanego stronnika z życiem równym 1. Zarówno agresywni jak i  gracze preferujący bardziej kontrolny styl mogą być zadowoleni. Nowy stronnik dobrze działać będzie na przykład z Trędowatym Gnomem czy Wilczym Jeźdźcem. Z drugiej strony tworzy bardzo silne combo z inną kartą z nowego dodatku, czyli Stand Against Darkness. Warto dodać, że rekruci przyzywani przez heropower również otrzymają Boską Tarczę.

©Blizzard Entertainment©Blizzard Entertainment