SL I-League Invitational w Kijowie coraz bliżej! Wielki turniej z pulą opiewającą na 100 tysięcy dolarów odbędzie się między 19, a 22 maja. Niebywałą ciekawostką jest to, że zawodnicy zmierzą się na Stadionie Olimpijskim.

E-sportowe emocje na miarę sportowych? Na to wygląda. W Kijowie już za 3 dni odbędzie się jeden z tych turniejów na które patrzy cały świat. Nie często zdarza się w końcu, aby zawodnicy mogli zawalczyć na terenie Stadionu Olimpijskiego. Jak dołożymy do tego pulę 100 tysięcy dolarów to nie sposób ominąć takie wydarzenie.

W szranki stanie osiem drużyn, które w pełnym komplecie zostały przedstawione nam dzisiaj. Dodatkowo zostały one zaprezentowane w zestawieniach w jakich powalczą w pierwszych potyczkach tzw. upper bracket ćwierćfinałów. Mecze są rozgrywane w trybie best of three przy zachowaniu podwójnego systemu eliminacji.

HellRaisers vs. SK
Virtus.pro vs. Born Of Fire
FlipSid3 vs. GODSENT
Natus Vincere vs. ex-CSGL

Skupmy się na naszych rodakach. Jedna z najbardziej wyróżniających się ekip z Polski ma stanąć do walki z chińską formacją o której nie dowiemy się za wiele ze względu na 16 rozegranych map (8/0/8). Można wnioskować, że to powinien być prosty i przyjemny mecz dla Virtus.pro. Co do ex-CSGL to tutaj możemy mieć do czynienia z dość ciekawym spotkaniem. Natus Vincere to druga w rankingu HLTV drużyna na świecie. Jednak wiemy, że byłe Lounge potrafi zaskoczyć. Jak będzie dowiemy się już w czwartek!