Ludwig „zai” Wahlberg niespodziewanie opuszcza szeregi Teamu Secret po udanych mistrzostwach świata w Dota2. Szwed swoją karierę będzie kontynuował za oceanem.

zai powrócił do Teamu Secret w 2018 roku. Ten okres nazwał najlepszym w swoim karierze. Przez ten czas zagrał na trzech turniejach The International. Najlepszy wynik na mistrzostwach osiągnął jednak przed miesiącem, gdy jego zespól, zakończył zmagania w Bukareszcie na  3. miejscu i zgarnął 3,6 miliona dolarów.

Teraz Wahlberg będzie kontynuował swoją karierę za oceanem. Powtórzyła się tym samym historia z 2015 roku, gdy zamienił Team Secret na amerykańskie Evil Geniuses. Tym razem Szwed ubierze jednak koszulkę Teamu Liquid.

Taiga i spółka mają za sobą katastrofalny sezon. Zespołowi nie udało się nawet zakwalifikować na 10. edycję The International, ulegając Nigma Galaxy. Zamiana Teamu Secret, teoretycznie 3. drużyny świata na rzecz Team Liquid może więc wielu szokować.

zei w składzie Teamu Liquid zastąpi prawdopodobnie Boxiego, który występuje nominalnie na pozycji Szweda. Jak na razie nie ma także żadnych informacji, kto wypełni lukę w Teamie Secret, gdzie występuje przecież nasz rodak – Nisha.