Virtus.pro coraz bardziej rozbudowuje swoje zasięgi medialne, facebook, vk, twitter, instagram. Dzisiaj, natomiast organizacja ogłosiła ponowną „odbudowę” kanału YouTube, na którym będą zamieszczać materiały ze zbliżającego się The Boston Major 2016.

Maria Ermolina wygrała konkurs na stanowisko hosta kanału YouTube Virtus.pro. W życiu codziennym zajmuje się sprawami Public Relations, pracowała przez dwa lata w radiu, prowadziła własne show na prywatnym kanale i interesowała się grą oraz sceną DOTA 2.

Roman Dvoryankin – główny manager Virtus.pro komentuje:

„Cieszę się, że udało nam się zorganizować casting na nowego hosta w tak krótkim czasie. Ponad sto osób przesłało swoje aplikacje z czego dziesięć najlepszych zaprosiliśmy do naszego biura. W końcu doszliśmy do wnioski i wybraliśmy Marię, która będzie nam towarzyszyć podczas zbliżającego się The Boston Major 2016. Naszym wspólnym celem jest rozwój i budowa zasięgów naszej marki w kluczowych wydarzeniach e-sportowych. Mamy nadzieję, że Boston Major będzie pierwszym wydarzeniem w pełni relacjonowanym przez zespół Virtus.pro.”

Jak oceniacie nową przedstawicielkę w mediach społecznościowych Virtus.pro? Nam się podoba!