Przed nami niesamowite starcie, które zakończy The International 2019. W finale znalazły się dwa, niezwykłe europejskie zespoły – Team Liquid i OG!

Ostatni mecz TI9 już z powodu samej narracji wokół niego stanie się legendarny. Zwycięzcy The International 2017 w niemal niezmienionym od tego czasu składzie przedarli się przez całą dolną drabinkę, by dotrzeć do tego miejsca. Ich przeciwnikami będą pierwsi obrońcy tytułu triumfatorów TI od 2012 roku – mistrzowie z The International 2018 – OG. Dwóch niezwykłych kapitanów, dwie niesamowite historie. Wszystko to na pierwszym The International w Chinach.

Po raz pierwszy w historii turnieju, któraś z drużyn wzniesie Aegis of Champions po raz drugi! Zagwarantowane jest już także trzecie zwycięstwo europejskiej drużyny z rzędu. Rekordowa jest też pula nagród – łącznie znalazły się w niej ponad 34 000 000 $. Pierwsze miejsce zainkasuje niemal połowę z tej kwoty – ponad 15,5 milionów dolarów, podczas gdy dla drugiego przewidziano prawie 4,5 milionów.

Przekonajcie się, kto zdoła osiągnąć coś, czego jeszcze nikt wcześniej nie dokonał i włączcie się w oglądanie finału The International. Z polskim komentarzem obejrzycie go na kanale Twitch Skrzydlatego.